Вхідні та міжкімнатні двері на замовлення

Вхідні та міжкімнатні двері на замовлення

Двері є невід’ємною частиною будь-якого житлового будинку, квартири, офісу чи навчального закладу. Для того аби кожне приміщення виконувало свою функцію, необхідно забезпечити достатній рівень шумоізоляції, а також створити правильний мікроклімат. Двері є одним з методів забезпечення даних вимог. Але окрім того вони ще виконують декоративну функцію і можуть стати гідним доповненням інтер’єру вашого житла.

 

Якщо ви плануєте купити міжкімнатні або вхідні двері у Львові, то варто розглядати такий варіант як виготовлення дверей на замовлення. Замовляючи двері по індивідуальному проекту ви маєте змогу обрати модель виробу, матеріал, колір, стиль та матеріал фурнітури, а також розміри та тип конструкції. Такий варіант буде вигідним не лише для тих, хто має необхідність купити нестандартні за розмірами та формою двері, але й для тих, хто хоче мати унікальні за дизайном, ексклюзивні двері. Термін виготовлення замовлення буде залежати від обраної вами моделі, складності та об’єму замовлення.

 

Де замовляти двері у Львові?

 

Інтернет-магазин “Центр Дверей у Львові” пропонує вам широкий вибір різноманітних дверних конструкцій. Ціновий діапазон наших товарів достатньо широкий і ви обов’язково знайдете саме те, що підійде для вашого дизайну інтер’єру. 

 

Відрізняються двері між собою по таких показниках:

  1. Обробка і матеріал виготовлення дверей.
  2. Стиль у якому виконано дверне полотно.
  3. Тип відкривання дверей.

 Серед матеріалів найбільш популярним протягом багатьох років залишається дерево. Сучасні технології надали можливість виготовляти екологічно безпечні двері зі зрощеного бруса за доступною ціною, в той час як двері з масиву деревини по ціні доступні не кожному. Обробка дерева в свою чергу залежить від призначення дверей - вхідні вони, чи міжкімнатні.

 Вхідні двері з деревини вимагають додаткового захисту від впливу навколишнього середовища - ізоляції від вологи та температурних коливань. З цієї причини фахівці рекомендують використовувати саме масив дерева, а не зрощений брус, для виготовлення вхідних дверей. Не менш популярними є і металеві вхідні двері - броньовані. Вони добре протистоять механічним пошкодженням і не піддаються деформації у разі перепадів вологи та температури повітря. Хоча дизайн таких дверей буде досить простим, в той час як з дерева можна створити дійсно величний виріб.

 До міжкімнатних дверей вимоги не такі високі, хоча й в приміщенні можливі перепади температури та вологості, які двері обов’язково повинні витримувати. особливо коли мова йде про двері для кухні чи ванної кімнати. Для виготовлення міжкімнатних дверей використовують цільну деревину, зрощений брус або МДФ. Двері, модель яких має пустотіле дверне полотно можна придбати за зменшеною ціною. Але варто зауважити, що рівень звукоізоляції та теплоізоляції який вони забезпечують є досить невисоким. Тому такі двері краще не встановлювати в спальну чи дитячу кімнати.

 Стиль у якому виконано двері має бути відповідним до дизайну приміщення. На сучасному дверному ринку достатньо моделей як в класичному стилі, так і в стилі модерн. Замовляючи виготовлення дверей по індивідуальному проекту ви можете не перейматись - фахівці нашої компанії обов’язково створять дизайн ідеальний саме для вас. Обираючи дерев’яні, шпоновані або ламіновані двері, зверніть увагу на те, що вони мають пасувати за відтінком або до підлоги, або до плінтусів, або до меблів, присутніх у кімнаті.

 Якщо говорити про конструкцію дверей, то вхідні двері традиційно мають розпашну конструкцію. В якості міжкімнатних дверей останнім часом все частіше обирають розсувні або приховані двері. Таке рішення ідеально підходить для невеликих приміщень.

 Якщо ви шукаєте де купити двері, Львів може замовляти на сайті “Центр Дверей у Львові”. Широкий вибір, якісні матеріали, стильні моделі - все це у нас!

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання