Віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала КПП «Ужгород»

Віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала КПП «Ужгород»

У рамках робочого візиту на Закарпаття, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграціїУкраїни Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ужгород», де рік тому і відкрили символічні «двері» у європейський простір. 

Під час візиту Віце-прем’єр-міністрмала нагоду безпосередньо поспілкуватись з учасниками міжнародного руху та вислухати їхню думку щодо порядку проходженняприкордонно-митних формальностейта часових показниківконтрольних операцій. Окрім того, учасникам делегації розповіли про порядок охорони українсько-словацької ділянки кордону, результати служби, а також продемонстрували спільну роботу прикордонної та митної служб у рамках експерименту з встановлення спільної бази даних, що дозволяєпришвиднити проходження усіх видів контролю.

По завершенні відвідин найбільшого українсько-словацького пункту пропуску високопосадовицю запросили на відділ прикордонної служби «Ужгород», де ознайомили з умовами служби та проживання військовослужбовців, а також продемонстрували взірці озброєння, автомобільної та спеціальної техніки. Варто зазначити, що пані Климпуш-Цинцадзе приємно вразив високий рівень професійної підготовки прикордонників, а також умови праці та побуту військовослужбовців відділу, - повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання