Новини

"Вірус нікуди не дівся", - очільник департаменту охорони здоров‘я Закарпатської ОДА

Не зважаючи на те, що на Закарпатті значно зменшилася кількість хворих на COVID-19, це не значить, що закарпатці можуть забути про небезпеку. 

Як зауважив  на сьогоднішньому брифінгу директор департаменту охорони здоров‘я Закарпатської ОДА,  Анатолій Пшеничний: "Вірус  нікуди не дівся, летальність не впала". 

Якщо динаміка захворюваності знизилась, то у плані ураження, дії на людський організм нічого не змінилося. Він є досі агресивний. Зі слів Пшеничного,  вірус не має обмежень щодо віку. Спостерігається летальність серед молодих. Ніби при повному благополуччі чере 2 -3 години  пацієнт потребує штучної вентиляції легень. 

Також на запитання,  який саме штам коронавірусу переважає на Закарпатті, він повідомив, що наразі не має таких даних, адже в Україні відсутня  необхідна лабораторія, яка б могла це визначити. Також Пшеничний підкреслив, що  насправді для медиків це не є дуже важливим питанням, адже протокол лікування, незважаючи від різновиду коронавірусної інфекції, залишається одним і тим же. 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.