Випускники академії Держприкордонслужби піднялися на гору Кременець і заспівали гімн

Випускники  академії Держприкордонслужби піднялися на гору Кременець і заспівали гімн

Лейтенанти-випускники Національної академії Держприкордонслужби 2020 року здійснили сходження на одну з найвищих точок на ділянці Чопського прикордонного загону. Сімом хлопцям та дівчині довелося подолати 22 кілометри, аби дістатися вершини закарпатської гори Кременець, розташованій на стику трьох держав – України, Словаччини та Польщі.

Саме тут, на висоті 1221 м над рівнем моря, молоді прикордонники виконали національний гімн та дали клятву гідно виконувати завдання з охорони держрубежів: «…Клянусь завжди пам’ятати і підтримувати тих офіцерів, хто разом зі мною прийшов у Чопський прикордонний загін та разом зі мною подолав цю першу прикордонну вершину. Клянуся з повагою ставитися до старших товаришів та свято оберігати та примножувати офіцерські традиції, бути вірним військовій присязі та високому званню офіцера-прикордонника».
Разом з новоприбулими лейтенантами на гору піднялися керівництво, офіцери та працівники Чопського загону. На згадку про пам’ятну подію юнакам та дівчині подарували прикордонні сувеніри. У підніжжя гори усіх учасників походу почастували найвідомішою закарпатською стравою – бограчем.
Після сходження, яке здійснили у рамках тижня підготовки випускників Національної академії Держприкордонслужби цього року, молоді офіцери вирушили у прикордонні підрозділи Чопського загону для подальшого проходження служби, - повідомили в 
Західному  регіональному  управлінні Держприкордонслужби України

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання