Урочистості з нагоди вручення дипломів магістрам, спеціалістам і бакалаврам відбулися на хімічному факультеті УжНУ, – повідомляє офіційний сайт університету.
Хімічний факультет, традиційно, є одним із класичних структурних підрозділів УжНУ.
За час існування на ньому підготовлено понад 3000 спеціалістів-хіміків, які працюють в різних галузях народного господарства, науки та освіти.
Факультет проводить підготовку бакалаврів, спеціалістів, магістрів за напрямками:
- хімія (спеціальність “Хімія”)
- екологія (спеціальність “Екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”).
Підготовку хіміків забезпечують колективи п’яти кафедр: неорганічної хімії, аналітичної хімії, органічної хімії, фізичної та колоїдної хімії, екології та охорони навколишнього середовища.
Особливістю навчання на факультеті є те, що на 3 курсі проводиться розподіл студентів за спеціалізаціями, яких є чотири: неорганічна, аналітична, органічна, фізична і колоїдна хімія. Для кожної спеціалізації студентам читається 4-6 різних спецкурсів, проводяться практичні та лабораторні заняття в добре обладнаних хімічних лабораторіях.