Виноградівські чиновники незаконно віддали землю вартістю 400 тис грн

На Виноградівщині посадовці сільради незаконно передали у власність земельну ділянку вартістю майже 400 тис.грн. Прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Прокуратурою Виноградівського району внесено відомості у ЄРДР за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, тобто зловживання владою або службовим становищем і службове підроблення посадовими особами Шаланківської сільської ради.

Йдеться про земельну ділянку площею400 м. кв., вартістю майже 400 тис. грн., розташовану в ур. «Гора» за межами с. Шаланки.

Встановлено, що посадовці сільради, шляхом зловживання службовим становищем, у порушення вимог земельного законодавства, із земель державної власності, які не знаходились в колективній власності (колишні колгоспи) та не підлягали паюванню, без відповідних розпорядчих документів компетентного органу державної виконавчої влади, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до державного акту на право приватної власності на землю, у рахунок сертифіката на право на земельну частку (пай) незаконно надали закарпатцю у власність земельну ділянку для ведення товарного сільгоспвиробництва, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання