Вікторія Гресь покаже в Ужгороді нову круїзну колекцію

Вікторія Гресь покаже в Ужгороді нову круїзну колекцію

У цьому році Вікторія Гресь не випадково зупинила свій вибір на Ужгороді, щоб презентувати свою круїзну колекцію.

З цим містом у дизайнера пов'язані найбільш теплі спогади, адже саме в Ужгороді вона почала свою професійну кар'єру. Створюючи протягом 6 років костюми для вистав Закарпатського обласного драматичного театру, Вікторія зрештою дозріла і на створення власного бренду, - "Victoria Gres". Саме в Ужгороді проходили перші професійні покази, більше схожі на міні-спектаклі, і це завжди було подією для всього Закарпаття. І ось, через 20 років, Вікторія Гресь повертається в те місце, де все починалося.

У цьому сезоні дизайнер представить круїзну колекцію, повністю присвячену літньому відпочинку у всіх його проявах - чи то морський круїз або пікнік в передгір'ї Карпат, пляжний коктейль або прогулянка по міській набережній. Шовкові і батистові легкі сукні та сарафани вільного крою, велика кількість французького мережива ручної роботи, використання як традиційних, так і інноваційних технік у виробництві, дає те, ні з чим не порівнянне відчуття комфорту, затишку і високої самооцінки, що так властиве жінці від Victoria Gres.

Для постановки показу був спеціально запрошений режисер Олексій Залевський, з яким Вікторія вже багато років плідно співпрацює, дивуючи досвідчену столичну публіку. Олексій славиться своєю невтомною фантазією, тому з простого, здавалося б, показу він завжди робить справжнє шоу.
А весь наступний уїк-енд всі бажаючі зможуть відвідати pop-up show-room, який розташується у фешенебельному номері одного зі кращих готелів Закарпаття, щоб мати можливість поспілкуватися особисто з дизайнером і приміряти образи з колекції.

Партнери показу: туроператор TEZ TOUR, оператор мобільного зв'язку TEZ GSM, ресторан Fabbrica Drugetti, кондитерська La Bouche, готель Прага.
Медіа-партнери: Radio Versiya 101,6 FM, Tisa-1, Varosh.com.ua, 0312.ua, Zaholovok.com.ua, UzhInform, M-Studio, Кorzonews.info, Комсомольська Правда в Україні. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання