Віктор Шостак у «Кобзарі» представив читачам книги про закарпатські музичні інструменти

Віктор Шостак у «Кобзарі» представив читачам книги про закарпатські музичні інструменти

Сьогодні, 18 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами й відвідувачами спілкувався керівник фольклорного ансамблю «Ужгород» Віктор Шостак, який представив свої унікальні книги про закарпатську народну музику та закарпатські народні інструменти.

Автор розповідає, що працював над матеріалами достатньо довго – з 1980 року. Записував, опрацьовував мелодії, які виконував ансамбль, досліджував історію закарпатських народних інструментів.

«Безумовно, це цінні книги. Це – моє життя. Багато років над ними працював, матеріали видавалися окремими статтями, свого часу були на читаннях у Києві, Львові, Санкт-Петербурзі. Представляли роботи в Італії, Словаччині, постійно допрацьовували ці статті й потім мені запропонували видати книгу», – розповідає Віктор Шостак.  

«Було важко. Я не знав, наскільки ця праця нелегка. Мені дуже допомогли видавці, колеги, фахівці з інших міст. У книгах також зібрані легенди про музичні інструменти, описано, як вони використовувалися» , – зазначає автор і додає, що колись почув, що Закарпаття – це забута Богом земля і настільки обурився, що виникло бажання на прикладі народної музики й народних закарпатських інструментів показати, наскільки це багатий і самобутній край.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» тривала до сьогодні, 18 грудня. Вже завтра, в день святого Миколая відбудеться нагородження авторів у рамках літературного конкурсі «Книга на Миколая».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання