Новини

Віктор Щадей розпочав кампанію в мери Ужгорода відеозаявою

 Сьогодні,5 серпня,на своїй сторінці в мережі Фейсбук Віктор Щадей опублікував відео,в якому він заявляє, що йде на вибори міського голови Ужгорода та збирається перемагати.


Розмови про те, що Щадей є кандидатом на посаду міського голови тривають, вже рік. Його регулярно ставили в опитування різні штаби, і за даними досліджень він є основним конкурентом діючого міського голови Богдана Андріїва, якого Щадей активно критикує за нераціональне використання міських коштів, неякісне виконання робіт з благоустрою і т.п.

У своєму відео Віктор Щадей обіцяє: «Ужгород стане найкращим» . У своєму зверненні Щадей не пов’язує себе з будь-якою політичною силою, а саме відео виконано в бузкових кольорах, що не викликає асоціації з ніякою партією. Нагадаємо, що в міській раді він був членом фракції «Батьківщина», хоча залишався позапартійним, а на минулій виборчій кампаніі «Батьківщина» не висувала Щадея на виборах.

 Раніше про свої наміри взяти участь у виборах вже заявили екс-заступник мера Богдана Андріїва, Олександр Білак, а також атовець Микола Марчишак. Деякі експерти вважають, що мета цих кандидатів - розпорошити голоси виборців, які не будуть голосувати за Богдана Андріїва.

Передвиборча кампанія самого Андріїва фактично розпочалася з січня, коли ужгородці помітили його активність в соц.мережах, де регулярно з’являється відео, які висвітлюють роботу міського голови. Вважаєтся, що працювати з мером Ужгорода розпочали київські політтехнологи.

 Нагадаємо, що рік назад під час виборів до Верховної Ради Віктор Щадей підтримав висування Роберта Горвата в народні депутати, як «перший крок з

очищення Ужгорода від Андріїва». 

Ймовірно на цих виборах Роберт Горват підтримає кандидатуру Щадея, тим більше, що інших помітних кандидатів на виборах поки що немає.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.