Вихованці УжНУ здобули медалі на чемпіонаті України з фехтування на візках

У листопаді в місті Конча-Заспі поблизу Києва відбувся чемпіонат України з фехтування на візках. Участь у змаганнях взяли й троє закарпатців: випускник економічного факультету УжНУ Тимур Попадич та двоє теперішніх студентів – п’ятикурсниця ФСН Надія Дьолог і першокурсник кафедри фізичного виховання Максим Магула. Представляла команду тренерка – викладач кафедри фізвиховання Емілія Мадяр-Фазекаш.

У непоступливій боротьбі закарпатські спортсмени здобули загалом 7 медалей! Надія Дьолог виборола перемогу в поєдинках на шаблях й друге місце в змаганнях на рапірах.

Максим Магула здобув срібло у змаганні на рапірі й бронзу – на шпазі (фактично поступився за вихід до півфіналу третьому учаснику від Закарпаття).

Тимур Попадич посів ІІ місце у двобоях на шпазі. Також у командному заліку наші хлопці здобули дві бронзи, змагаючись на шпагах і рапірах.

Досягнутий результат – це насамперед робота, цілеспрямованість, працелюбність самих спортсменів.

Окремо хочеться подякувати завкафедри фізичного виховання Іванові Маріонді й колишньому проректору УжНУ, а нині завкафедри соціології та соціальної роботи Федору Шандору за розуміння й підтримку студентів під час виїздів на навчально-тренувальні збори та змагання.

До речі, Максим Магула є членом Національної команди України з фехтування на візках, Тимур і Надія – в резерві збірної. Тож починають підготовку до Кубка світу, який відбудеться наприкінці лютого в угорському місті Егері.

За інформацією викладача кафедри фізичного виховання Емілії Мадяр-Фазекаш

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання