Новини

Віка з «Неангелів» хотіла б знятися в кіно

Солістка популярного музичного гурту «Неангели» Віка в інтерв‛ю для сайту Zaholovok.com.ua розповіла, що  була б рада знятися у фільмі.


−     У вашого гурту є  досить відверті кліпи. Як ти ставишся до роздягання перед камерою?

−     Пропозиція знімання оголеною для кліпу для мене не була якимось шоком. Чудово розуміла, що це шоу-бізнес, а він вимагає відвертості у всіх значеннях. Просто важливо поводитися впевнено. Зважаючи, що я була готова до такого вчинку, коли  побачила кліп, було важко це пережити психологічно. Якщо чесно, то не думала, що мені стане так соромно.  Батьки також були спочатку шоковані, але згодом змирилися з цим.

−    Ти колись мріяла стати художницею, але не поступила до  інституту. Чи малюєш зараз?

−    На жаль, цю справу я закинула. Напевно, це не дуже правильно, але думаю, що колись до цього ще повернуся.  Після того, як не поступила, то перекваліфікувалася у вишивальницю. Вишивала речі, робила різні узори. Мені свого часу навіть пропонували  пошити весільне плаття.

−    Ти весь час у роз‛їздах. Не набридає такий спосіб життя?

−    Із самого початку я прекрасно розуміла, що мене чекає, якщо пов‛яжу своє життя з шоу-бізнесом. Я не те  що змирилася − мені це  подобалося. Я  буваю в різних містах, знайомлюся з цікавими людьми, їхньою культурою.

−    Ти родом з Харкова, але більшість часу проводиш в Києві. То яке все-таки  місто тобі  є рідним?

−     Звичайно, що Київ!  Там я живу та працюю.  Не можу уявити своє життя в Харкові, не знаю, щоб я там робила.

−    Чи не хотіла б знятися в кіно?

−     Хороше питання! Мені, як людині, яка  має відношення  до мистецтва − це цікаво.  Коли граєш якусь роль, то відкриваєшся, передаєш свою експресію через камеру. Вважаю, що це хороша можливість вираження свого внутрішнього «я».  

−    Який твій улюблений фільм?

−    Мені подобаються фільми  ще радянських часів.  Їх просто не можливо не любити. Ми маємо пишатися тим, що в нас були  люди, які вміли так чудово зніматися та знімати фільми. Також я дивлюся американські фільми, зокрема комедії за участі Джима Кері. Цей актор просто вражає своєю мімікою та емоційністю.  

−    Що ти робиш у вільний від роботи час?

−     Займаюся своїм тілом − ходжу в спортзал. Змушую себе не розслабляти,  бо розумію, що маю виглядати на всі сто відсотків. А також читаю книги про психологію.  Вони мені дають знання, які допомагають розібратися в собі. Повірте − це дуже важливо.

Оксана Нірода, спеціально для Zaholovok.com.ua

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.