Відтепер на Закарпатті заяву на матеріальну допомогу можна подавати через депутатів

Для отримання матеріальної допомоги важкохворих заявник має подати пакет документів на адресу одного із депутатів або групи депутатів обласної ради. Таке рішення облрада прийняла під час другого пленарного засідання 5-ої сесії.

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК
надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України

1. Порядок надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України, (далі – Порядок) визначає механізм надання та виплати одноразової матеріальної допомоги, що надається згідно з пунктом 25 заходів, передбачених Програмою «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 роки.

2. Матеріальна допомога надається важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України. 

3. Розподіл коштів, спрямованих на надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України, здійснюється пропорційно між депутатами обласної ради.

4. Для отримання одноразової матеріальної допомоги, заявник надає на адресу одного із депутатів або групи депутатів обласної ради такі документи: 

- особисте звернення хворого або його батьків (офіційних представників);

- ксерокопію документа, що засвідчує особу заявника та адресу його місця проживання;

- ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; 

- відомості про банківські реквізити заявника (за наявності).

5. Депутат або група депутатів обласної ради направляють адресовані їм заяви щодо надання одноразової матеріальної допомоги важкохворому громадянину разом із доданими документами з власними підписами та обов’язковим зазначенням розміру одноразової матеріальної допомоги, яка підлягає виплаті в межах визначеного щорічного розподілу коштів, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для забезпечення опрацювання та виплати матеріальної допомоги.

6. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до плану асигнувань за даним напрямком подає документи на оплату матеріальної допомоги в установлених розмірах (через банківські установи на рахунок заявника або поштовими переказами через підприємства поштового зв’язку) в органи державного казначейства.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання