Новини

Відпочинок в Карпатах влітку: оренда будиночків в підніжжі вічнозелених вершин гір

Приватний будиночок або котедж з екологічних матеріалів далеко від цивілізації, але в самому серці Гуцульщини, є ідеальним рішенням для відпочинку в Карпатах влітку з дітьми або друзями. Перлиною Гуцульщини вважається Яремче, де і розташовується апарт-готель Вершина з усіма зручностями для комфортного і спокійного відпочинку.

У готельному комплексі завжди можна зняти кімнату, або придивитися до оренди цілого будиночка з видом на вічнозелені вершини гір і дивовижне зоряне небо, розглянути яке можна в підніжжі гір Карпат без поспіху і відволікань на роботу і щоденні рутинні справи.

Карпати дивують гарними пейзажами і кристально чистим повітрям, що наповнює легені і очищає думки від негативу, розслабляючи все тіло. Поблизу будиночків, що належать апарт-готелю Вершина, знаходиться джерельна вода, річка, ліс. Щоб послухати звуки природи, не треба бігти до Youtube.

Достатньо вийти на вулицю, лоджію або відкрити вікно, щоб відчути всю красу перебування на природі з сім'єю або друзями. Завжди можна спуститися до села, прогулявшись по вулицях Яремче, щоб відчути ритм життя його жителів далеко від мегаполісу. Такий відпочинок в Карпатах влітку сподобається кожному.

Хороші будиночки в лісі

Оренда котеджу або будиночка в Карпатах в лісі є дійсно хорошим способом провести свій уїк-енд, вихідні або свята з родиною. Тривалість оренди обговорюється в індивідуальному порядку, але в апарт-готелі Вершина завжди можна забронювати будиночок або номер на певний період часу і на конкретні дати.

Планування відпустки дозволяє зробити подорож по-справжньому легкою і заспокійливою. Звичайно, в готельному комплексі можна зняти будиночок і номер на один день, якщо відпочинок планується короткий з переїздами з одного курортного містечка в інше. В апарт-готелі Вершина представлені наступні види номерів:

● апартаменти з піччю з двоспальним ліжком і окремими комфортними місцями для дітей;      

● номер з каміном з двоспальним ліжком і додатковими місцями, розташованими в межах орендованого приміщення;      

● котедж, розрахований на перебування в ньому 4-х дорослих і 2-х дітей, але завжди можна забезпечити установку додаткових спальних місць.      

Апарт-готель Вершина пропонує зняти будиночок в Карпатах недорого - це комфортні умови проживання для дорослих і дітей на тривалий термін або на умовах короткострокової оренди. Більш детальну інформацію про номери і будиночках готельного комплексу можна знайти на сайті або уточнити у менеджерів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.