Відомий артист Олег Винник: цікаві факти

Відомий артист Олег Винник: цікаві факти

Відомий артист Олег Винник вважається творцем і виконавцем пісень, як на рідній українській, так, наприклад, і на російській мовах. Як вокаліст, він виконував ключові ролі у відомих мюзиклах, виступає на найпопулярніших сценах Європи. Виконавець нерідко виступає в Швейцарії, Німеччині та Австрії. А з 2017 року він є членом журі в програмі «Х-Фактор». У Винника Олега Анатолійовича чудове, щасливе сімейство: дружина Олега Винника - солістка, яка працює спільно з артистом, - Тая Сватко.

Зовсім скоро секс-символ України дасть свій концерт в столиці, придбати пару квитків для себе і подруги / дружини можна за посиланням - https://oleg-vinnyk.ticketsbox.com/.

Олег Винник (нар. 31.07.1973 р, Черкаська обл., Україна) визнана і популярна поп-зірка. Як стало відомо, власне життя Олег ретельно приховує від допитливих кореспондентів, ще в 2005 році в інтерв'ю одному з німецьких журналів Олег Винник поділився непоганими новинами про власного нащадка. Він зізнався, власне, що задоволений переїздом подружжя і зовсім маленького сина в Штутгарт. Він, як творець, писав свої треки далеко від сім'ї, Винник дуже шкодував, що нехтує досить вагомим у власному житті.

Колись, повернувшись додому опісля довготривалих гастролей, він помітив, власне, що син почав проводити час бездіяльно, тому вирішив взяти виховання хлопчика у власні руки. Спадкоємець і благовірна Олега Винника в Україні не афішуються. Втім важливо відзначити те, що будучи громадянами Німеччини, де артист нерідко гастролює і є досить популярним, його син, а йому зараз близько 14-ти років, проживає і навчається в Німеччині.

На одному з шоу (2016) Олег відверто зізнався, що закоханий. Втім про власне життя Олег Винник говорить неохоче. У соціальних мережах, де артист знайомить підписників з власною творчістю, публікує фото з виступів і маркетингових івентів, він пояснює, що, коли ви афішуєте світу свою другу половину, ви швидше за все введете в оману шанованих фанаток і дуже засмутите їх.

«Усе власне, це щось заборонене, - заявляє артист. Певна річ, у власні 43 роки я не самотній, але базікати про своє життя я не намагаюся. Значно цікавіше визнати, як працює артист на сцені... » Що стосується прихильниць, то під час концертів артиста практично ніяких взаємодій з шанувальниками не допускаються, наприклад, як у власному житті, ця суб'єктивність і легковажність не приймаються.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання