Новини

Відбулася координаційна зустріч ініціативної групи "Взаємодопомога Ужгород"

У середу, 18 березня, відбулася координаційна зустріч ініціативної групи Взаємодопомога Ужгород». У зустрічі взяли участь: Марія Рущак – Обласний представник БФ «Серце до серця», Анна Мелеганич – Волонтеріат УжНУ, Ірина Микулин – ГО «Аура Академіка», Петро Ренжин – волонтер, Владислав Делеган – волонтер. 

Ініціатор даного руху Олександр Білак зазначив, що за одну добу з моменту оголошення про дану ініціативу в соцмережах зголосилась велика кількість бажаючих допомогти, як простих громадян-волонтерів, так і підприємців, меценатів, які готові надати допомогу:

«На сьогоднішній день ми умовно розділили місто на декілька секторів, визначили і закріпили за ними координаторів і почали формувати базу взаємодопомоги.

Ще одна ідея, яку ми зараз хочемо реалізувати,- це пошиття захисних багаторазових масок. Ми шукаємо підприємців, які зайняті у легкій промисловості, займаються пошиттям. Зголошуйтесь! Нам потрібно забезпечити засобами індивідуального захисту  якомога більше містян.

Інформація про тих, кому допомога й справді потрібна, у нас  вже є. За основу ми взяли відомості від Центру соціальних служб та Департаменту праці і соціального захисту населення. Та ми закликаємо усіх, хто дійсно відчуває, що не впорається сам, звертатися до нас!
Разом ми сильніші!»

Нагадаємо контакти ініціативи «Взаємодопомога Ужгород»: 050 081 0004

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.