Відбудеться нове засідання суду щодо "мукачівської справи"

Відбудеться нове засідання суду щодо "мукачівської справи"

Засідання відбудеться у п’ятницю, 6-го жовтня, о 10 годині в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області (місто Ужгород, вулиця Довженка, 7).

Нагадаємо, 2 роки після стрілянини в Мукачеві прокуратура і суд шукали винних у конфлікті. Чотирьох правосекторівців, Володимира Бурчу, Родіона Горбенка, Сергія Деяка та Романа Мунчака, котрих підозрювали у тероризмі, бандитизмі та в ряді тяжких злочинів суд виправдав за частиною і за частиною, відповідно, - визнав винними. У підсумку хлопці отримали по 3 роки та 9 місяців ув'язнення, але були звільнені від відбування покарання, адже в цей термін зарахували термін попереднього ув'язнення.

Обвинувачення оскаржує вирок, вважаючи його надто м'яким, а сторона захисту в свою чергу просить в апеляції повного виправдання.

Що змінилось у житті звільнених правосекторівців за 4 місяці на свободі і чиї сподівання вони виправдають: прокурора (переховуватимуться, вчинятимуть злочини) або ж побратимів і людей, що їх підтримували? Які аргументи наводитимуть сторони захисту та обвинувачення для доведення своєї точки зору? Про це та багато іншого ви можете дізнатись у суді.

Отже, 6 жовтня о 10:00 розпочнеться новий етап у судовій боротьбі в "мукачівській справі". Запрошують всіх відвідати суд.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...