Від ужгородців забрали 6 га землі вартістю понад 74 мільйона

Прокуратура міста Ужгорода в інтересах держави заявила позов про визнання частково недійсними рішень Ужгородської міської ради, визнання недійсним договору оренди землі та повернення земельної ділянки вартістю у понад 74 млн грн до комунальної власності.

Як повідомив прокурор міста Ужгорода Іван Зарева, в ході вивчення стану дотримання вимог земельного законодавства щодо законності розпорядження Ужгородською міською радою земельними ділянками комунальної власності встановлено, що рішенням сесії міської ради від 23.11.07 одному з товариств затверджено проект землеустрою та передано в оренду земельну ділянку площею 6,0 га для будівництва зони відпочинку та торгово-розважального центру по вул. Заньковецької в місті Ужгороді.

В подальшому, на виконання зазначеного рішення між управлінням майном міста Ужгородської міської ради та даним ТОВ укладено договір оренди земельної ділянки площею 6 га, що знаходиться в місті Ужгороді по вулиці Заньковецької (в районі ЗОШ №12 - ЗОШ №15).

Проте, прокуратурою встановлено, що передача в оренду земельної ділянки здійснена всупереч вимогам земельного та містобудівного законодавства України, внаслідок чого Ужгородська міська рада незаконно надала у користування із правом забудови землі рекреації вартістю понад 74 млн. грн, - відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання