Від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло 58 мільйонів гривень

Від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло 58 мільйонів гривень

Упродовж січня – липня в області продано 170 земельних ділянок державної та комунальної власності на площі 39,66 га вартістю 48,6 млн. грн.

З початку року органи місцевого самоврядування продали на земельних торгах 38 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 5,92 га, вартістю 9,6 млн. гривень. Крім того, продано право оренди на 4 земельні ділянки несільськогосподарського призначення площею 3,66 га, річний розмір орендної плати становить – 281,58 тис. гривень та 1 земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 28,40 га, річний розмір орендної плати становить 460,30 тис. гривень.

За звітній період на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області продано право оренди на 13 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 544,229 га. За результатами торгів загальна річна орендна плата склала – 1,2 млн. гривень.

Від продажу земельних ділянок державної та комунальної власності до бюджетів різних рівнів надійшло – 58,0 млн. гривень (до державного бюджету – 2,4 млн. до місцевих – 55,5 млн. грн.). Від проданого права оренди земельних ділянок до місцевих бюджетів надійшло коштів у сумі 1,97 млн. грн.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ та кадастрових номерів, а також стартової ціни продажу земельних ділянок або стартового розміру річної плати за користування земельною ділянкою розміщена на сайті Держгеокадастру.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання