Вибори у Великому Березному завершують у спокійній атмосфері

Кореспондент Ужгородського пресс-клубу випадків агітації у день виборів не виявив, виборчої реклами у Великому Березному теж не було. Активно працювали члени і голови комісій, а також уважно і відповідально свою роботу робили представники поліції.

Виборці на сам процес не скаржилися, однак були окремі нарікання від людей старшого віку. Зокрема, дільниця 210044, розташована на 3 поверсі селищної ради, а дільниця 210045 – на другому поверсі із крутими східцями. Через це пенсінеорам важко було підніматися в гору. Утім, таких нарікань було зафіксовано кілька.

Щодо труднощів – працівники комісій фіксували технічні помилки. У списках виборців відсутні окремі з тих, хто голосував уперше, або ж спостерігалися помилки у написанні прізвищ (змінена літера). Працівники комісії надавали всіляку допомогу і намагалися у межах чинного законодавства вирішувати спірні питання.

Було кілька випадків, коли люди старшого віку мали слабкий зір і потребували сторонньої допомоги. Працівники ДВК наманалися допомагати, діяли в рамках чинного законодавства.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання