Виборча кампанія показала, наскільки слабкі місцеві команди у кандидатів, – Тужанський

Президентська виборча кампанія проілюструвала, наскільки слабкі місцеві команди у претендентів на пост Президента України.

Про це йшлося під час прес-конференції  в Ужгородському прес-клубі  про особливості та ризики цьогорічної виборчої кампанії.

За словами Дмитра Тужанського, керівника Закарпатського обласного відділення ВГО Комітету виборців України, президентські вибори показали, наскільки слабкі місцеві команди у кандидатів, у парламентських фракцій, навіть великих парламентських партій. «Комусь навіть не вистачає членів комісій, ціла низка партій не проводить агітацій і роботи з людьми, все звелося до телевізора.Є ціла низка кандидатів з ТОП 10-ки, які проігнорували регіон. Багато говорять про Закарпаття, але чи чули ви якесь конкретне рішення, яке б зачіпало регіон?», – зазначає експерт.

Ще одна особливість цьогорічних  виборів, на Думку Дмитра Тужанського, це поведінка мажоритарників, які зовсім не спішать висловлювати підтримку якомусь кокретному кадидату: «Закарпаття у цьому плані особливе, є тут багато самостійних гравців. Мажоритарники особливо не поспішають робити остаточну ставку на кандидатів. Залишають поле для маневру. Навіть спостерігається таке,що зараз мажоритарники працюють із штабами кількох кандидатів одночасно»,– каже Тужанський. 

Загалом про хід виборчої кампанії та поведінку виборців Дмитро зазначає: «Складається враження, що обирають монарха. Люди на розуміють, що входить у компетенцію, у повноваження президента. І чекають, що він прийде і вирішить усі проблеми країни».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання