Виборча кампанія на Закарпатті: зустрічі з громадянами, спонсорство і фестивалі від кандидатів

У цьому місяці виборча кампанія була значно гарячіша, ніж у червні. Кандидати у народні депутати зустрічалися з громадянами, виступали спонсорами святкових заходів, надавали допомогу, організовували фестивалі, що може бути порушенням.

Про це сьогодні, 19 липня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі повідомили представники Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області.

«У липні виборча кампанія була гарячіша, ніж у попередні місяці. Кандидати у депутати  зустрічалися і громадянами. За нашими спостереженнями, на таких зустрічах кандидати-мажоритарники часто виступали спонсорами святкових заходів, надавали допомогу, організовували фестивалі  та інше, що може бути порушення», –  зазначив Ярослав Гулан.

Основні порушення під час виборчої кампанії на Закарпатті, за даними ОПОРИ, були такі: розміщення білбордів без вихідних даних, агітація у невстановлених місцях, агітація ймовірно не з виборчого фонду, агітація  з ознаками непрямого підкупу,  використання адмінресурсу.

Зображення користувача Виктория.

Здравствуйте!
Тут Вы можете бесплатно пообщаться (и не только) с красивыми девушками, которые будут выполнять любые Ваши желания: https://bongacams3.com/track?c=646768
Зарегистрируйтесь, чтобы начать общение.
Регистрация бесплатная и займет около минуты. После этого зайдите в чат и девушки сами начнут с Вами общение.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання