Ведмедя із Луганська можуть конфіскувати і передати до Синевиру

Ведмедя із Луганська можуть конфіскувати і передати до Синевиру

За дорученням Міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського Державна екологічна інспекція здійснила перевірку повідомлення громадських екологічних організацій та ЗМІ щодо жорстокого поводження із ведмедем Потапом, який  перебуває у Центрі службового собаківництва в Луганську.

Сьогодні зранку, 17 лютого, охорона приватного закладу не пускала на його територію державних екологічних інспекторів. Перевірка почалась лише після залучення місцевої прокуратури, - повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Наразі триває перевірка і якщо екологічні інспектори виявлять порушення законодавства, ведмедя конфіскують у власника. «Екологічна інспекція має відреагувати на цей інцидент у найкоротший термін. Якщо закон порушується, винні будуть обов’язково покарані», - заявив міністр Злочевський.

Довідка Zaholovok.com.ua:

У грудні минулого року в Національному природному парку «Синевір» відкрили Центр реабілітації ведмедів. Для відновлення фізичного та психічного стану туди привозять ведмедів, яких конфіскують у власників, які порушують природоохоронне законодавство.

До речі, бурий ведмідь в Україні занесений до Червоної книги.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання