Вчора в Мукачівському районі знайшли два артилерійські снаряди. Працювали піротехніки

 Вчора в Мукачівському районі знайшли два артилерійські снаряди. Працювали піротехніки

19-го  травня одразу два повідомлення про виявлення підозрілих знахідок надійшли до рятувальників з Мукачівського району.

Першу підозрілу знахідку було виявлено близько 16:00  в полі, в районі с.Пістрялово. Для її ідентифікації  було направлено групу піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення. Нею виявився артилерійський снаряд, калібром 100 мм часів Другої світової війни. Його було вивезено у спеціально відведене місце та знищено шляхом підриву.

Вже о 16:34 чергове повідомлення надійшло з с. Жнятино, де як і в попередньому випадку, в полі, місцевий фермер знайшов артилерійський снаряд,  калібром 76 мм.

Його також було транспортовано до спеціального полігону та знищено шляхом підриву.

"З огляду на те, що останнім часом почастішали випадки знаходження вибухонебезпечних предметів, Управління ДСНС України у Закарпатській області застерігає громадян бути обережними при проведенні земляних робіт або прогулянці в лісі, адже будь-якої миті людина може натрапити на відголоски війни. Якщо це сталося, не слід чіпати підозрілий металічний предмет і переміщувати його в інше місце. Категорично забороняється самостійно знешкоджувати вибуховий пристрій. Натомість треба позначити місце знахідки й повідомити про це органи влади, місцевого самоврядування, поліцію або зателефонувати до служби порятунку за номером "101"", повідомили в У ДСНС України в Закарпатті

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання