Вчительці, яка недогледіла 12-річного школяра, що потонув у Лумшорах, загрожує 5 років тюрми

Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно вчителя, котра недогледіла школяра.


У грудні минулого року їй було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей, що призвело до смерті малолітнього).

Зокрема, встановлено, що у липні 2017 року вчитель організувала поїздку учнів школи на відпочинок до Перечинського району та неналежним чином виконала свої професійні обов’язки, що призвело до загибелі дитини – хлопчик потонув у басейні.

Судово-медичною експертизою встановлено, що смерть дитини настала саме від утоплення - заповнення дихальних шляхів водою.

Йдеться про трагічний випадок, який стався на одній із баз відпочинку в селі Лумшори Перечинського району. Тоді у басейні потонув 12-річний хлопчик з Київської області. 

Учень із Білої Церкви приїхав до Закарпаття у складі туристичної групи. Діти купалися в басейні й не одразу побачили, що їхній товариш захлинувся і потребує допомоги, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Довідково: санкцією ч.2 ст. 137 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до п’яти років 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання