Новини

Василь Кухта презентує нову збірку поезій «Deus ex machine»

 У четвер, 11 червня о 14.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентаціянової книжки поезій Василя Кухти«Deusexmachine». Нова книга Василя Кухти, лауреата літературних премій ім.Павла Тичини, ім. Бориса Нечерди, та ін. Пронизана історіософськими роздумами про долю України, її сучасні духовно-цивілізаційні пошуки.

У новій збірці йдеться і про роль митця у нинішньому суспільстві, про бійців АТО, які відстоюють українську незалежність. Подано оцінку автора сучасних суспільно-політичних подій, обставин.

Автор Василь Кухта зустрінеться із журналістами та детальніше розповість про нову книжку. Учасники презентації за кавою зможуть подискутувати про сучасну поезію та прозу.

 

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.