Новини

Ваша Готівочка – Ваша цілодобова фінансова підтримка

Якщо справа стосується фінансів, то зволікати точно не варто. Якими б не були обставини і коли б не знадобилися гроші, отримати їх моментально цілком реально. Для цього не доведеться позичати у колег або друзів, звертатися у ломбард або оформлювати кредитну картку у банку. Достатньо заповнити заявку на сайті компанії Ваша Готівочка і кредит онлайн Вам буде надано всього за 15 хвилин.

Оформити такий кредит - це не тільки зручно, а і надійно, з цим погодиться багато людей. Компанія надає клієнтам позики на гнучких умовах і можливість обслуговуватися дистанційно. Тобто: Ви можете знаходитися вдома, на роботі, у відрядженні або у відпустці, і як тільки знадобляться гроші, зможете заповнити заявку і отримати їх на свою карточку.

Як отримати кредит і які умови пропонує компанія?

Можливість оформити позику надається всім громадянам України, які досягли вісімнадцятиріччя. Не важливо: звертається за позикою у компанію студент, не маючий офіційного доходу, або доросла людина, яка може надати довідку про доходи і підтвердити платоспроможність, заявка буде підтверджена. Компанія Ваша Готівочка надає кредити навіть пенсіонерам, чий вік становить до 70-ти років. Те ж саме можна сказати і про кредитне минуле - компанія його не перевіряє, не просить у заявці вказувати телефон родича і надавати заставу.

Клієнти беруть позики на тих умовах, які оберуть самі. Визначити бажані суму і період можна за допомогою кредитного калькулятора на сайті, змінюючи положення бігунків (сума від 200 до 7000 гривень, період від 1-го до 16-ти днів) до необхідних значень. Період користування коштами може бути змінений: позику можна погасити достроково або пролонгувати. Для нових клієнтів Ваша Готівочка підготувала спеціальні умови кредитування - оформлення першого кредиту під 0%. Нові клієнти мають можливість користуватися коштами безвідсотково, що дуже вигідно.

Переваги для клієнтів Ваша Готівочка

Компанія має масу переваг, які цінують клієнтів і кредитуються саме у Ваша Готівочка, серед них:

  • швидка процедура оформлення;

  • цілодобовий режим роботи;

  • відсутність бюрократії і багато іншого.

Звернемо увагу на процедуру оформлення. Звернутися за кредитом у Ваша Готівочка можна, скориставшись будь-який гаджетом з підключенням до інтернету. Це може бути ноутбук або комп’ютер - як зручно Вам. Далі необхідно зареєструватися на сайті компанії і заповнити заявку. Вся інформація, яка вказана кредитоодержувачем у заявці, має відповідати дійсності, і бути заповнена без помилок. Потім, автоматична система компанії обробить дані і буде відомо рішення. Буквально через декілька хвилин на мобільний телефон клієнтам надійде SMS з рішенням. Звісно, воно буде успішним, і одразу буде здійснений безготівковий переказ коштів.

У компанії Ваша Готівочка Ви завжди можете розраховувати на оперативну фінансову допомогу і те, що необхідна сума буде надана моментально.  


Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.