В УжНУ створили два нові центри й перейменували кафедру

У структурі УжНУ створили Центр супроводу розвитку системи охорони здоров’я та системи громадського здоров’я, а при факультеті міжнародної політики, менеджменту і бізнесу – Навчально-дослідницький центр міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції.

Таке рішення ухвалили під час Вченої ради, яка відбулася 28 квітня.

Центр супроводу розвитку системи охорони здоров’я та системи громадського здоров’я дозволить здійснювати науково-методичну підтримку реформи охорони здоров’я, сприятиме навчанню кадрів.

Навчально-дослідницький центр міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції очолюватиме професор кафедри країнознавства УжНУ Ігор Тодоров. Центр діятиме на громадських засадах.

Також в УжНУ перейменували кафедру міжмовного спілкування та фахового перекладу на кафедру полікультурної освіти і перекладу. Саме на цьому напрямі досліджень сконцентрувала свою увагу кафедра, чим і зумовлені зміни.

Під час Вченої ради 28 квітня проголосували за відкриття докторантури з гастроентерології, сімейної медицини і внутрішніх хвороб, а також затвердили теми дисертаційних досліджень і рекомендували до друку 16 видань науковців УжНУ.

Наталія Каралкіна
Медіацентр УжНУ 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання