Новини

В УжНУ навчатимуть державних службовців

На кафедрі політології та державного управління Ужгородського національного університету започатковано ліцензування магістратури за спеціальністю «Державна служба». Крім того, на кафедрі готуються  до запровадження спеціалізації на бакалавраті напрямку підготовки «Політологія», і однією з них буде «Публічна політика та управління».

Про це повідомила завідувач кафедри доктор політичних наук, професор Мирослава Лендьел.

Наразі кафедра політології і державного управління забезпечує підготовку фахівців за трьома освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Бакалавр»– з нормативним терміном навчання  4 роки (8 семестрів), кваліфікація «Бакалавр політології»; «Спеціаліст»– з терміном навчання 1 рік (2 семестри), кваліфікація «Політолог. Викладач суспільних наук»; «Магістр»– термін навчання 1 рік (2 семестри), кваліфікація «Магістр політології. Викладач суспільних наук». Зауважу, що навчання на заочній формі навчання за програмою бакалаврату триває 5 років. Є можливість здобувати кваліфікацію спеціаліста та магістра заочно, що є цікавою пропозицію для осіб, які вже працюють.

«Знання про сферу політики є серцевиною публічного управління, і тому є логічним, що саме фахівці у сфері політичної науки, разом з колегами юристами та економістами, ініціювали підготовку державних службовців. Враховуючи цю обставину, на факультеті суспільних наук УжНУ, до складу якого входить кафедра політології і державного управління, започатковано ліцензування магістратури за спеціальністю «Державна служба» (8.15010005). Крім того, готуємося до запровадження спеціалізації на бакалавраті напрямку підготовки «Політологія», і однією з них буде «Публічна політика та управління», – каже завідувач кафедри. 

«Наші викладачі та студенти кафедри активно співпрацюють зі вченими сусідніх держав у рамках підписаних двосторонніх міжнародних угод з Педагогічним факультетом імені Дюли Югаса Сегедського університету та Ніредьгазьким педінститутом (Угорщина), філософським факультетом Кошицького університету імені П.Шафарика (Словацька Республіка), Академією наук Угорщини, Академією наук Чеської Республіки, Університетом міста Клуж-Напока імені Бабеш-Бояї, Музеєм історії Сату-Маре (Румунія), іншими. Крім того, співробітники та студенти спеціальності «політологія» є бенефіціарами програм Вишеградського фонду, інших міжнародних ініціатив», – каже Мирослава Лендьел.  

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.