В УжНУ дистанційного навчання не буде, – керівництво університету

Прес-служба УжНУ повідомляє,  що адміністрація вишу не запроваджує жодних змін. Навчання триватиме, як і заплановано, очно і за звичним графіком. Переходу на дистанційний формат навчання не буде.

«Фінансовий стан університету стабільний і дозволяє нам провадити навчальний процес у звичному режимі. Тож в аудиторіях УжНУ буде тепло і триватиме навчання»,  - зазначає ректор УжНУ Володимир Смоланка.

« Рішення працювати за звичним графіком затверджено на нараді керівників структурних підрозділів університету 12 січня. А днем раніше ректор Володимир Смоланка на прес-конференції про підсумки роботи УжНУ у 2017 році інформував ЗМІ, що завдяки запровадженню три роки тому курсу на енергомодернізацію вишу і впровадженню енергоощадних заходів навчальний заклад суттєво скоротив споживання усіх видів енергоресурсів (наведена інфографіка демонструє економію на прикладі недавно встановленої на вулиці Митній котельні для теплопостачання гуртожитків та одного з приміщень для навчання)», - йдеться у повідомленні на сайті університету. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання