Новини

В УжНУ акредитовано максимальну кількість спеціальностей

Із 46 спеціальностей в УжНУ 39 акредитовані за четвертим рівнем, що становить 84,8%.

Про це повідомив на засіданні Вченої ради УжНУ Федір Шандор, в.о.проректора з науково-педагогічної та виховної роботи УжНУ.

Відповідно до рішення Акредитаційної комісії від 27 грудня 2013 року УжНУ втретє визнано акредитованим за статусом вищого навчального закладу IV рівня. «Виш готується до ліцензування окремих напрямків протягом 2014/2015 навчального року, зокрема за ОКР «Бакалавр» таких спеціальностей як «Філософія», «Міжнародна інформація», «Міжнародна економіка», «Маркетинг», «Транспортні технології», «Геодезія, картографія, землеустрій», - каже Федір Шандор. - За ОКР «Магістр» передбачено ліцензування спеціальностей «Магістр менеджмент зовнішньо екологічної діяльності», «Психологія», «Лісове господарство», «Комп’ютерні системи та мережі», «Організація перевезень і управління на транспорті , «Бізнес-адміністрування», «Управління інноваційною діяльністю», «Адміністративний менеджмент».

Федір Шандор також розповів, що у зв'язку з тим, що Законом України «Про вищу освіту» такі рівні вищої освіти спеціаліст і молодший спеціаліст не передбачені, то наступного року здійснюватиметься ліцензування за ОКР “ Магістр ” з таких спеціальностей як німецька та французька мова і література, прикладна лінгвістика, соціологія, практична психологія; міське будівництво та господарство, фармація.

За минулий навчальний рік УжНУ вперше отримав ліцензії з підготовки фахівців в інтернатурі зі спеціальностей «Фармація», «Лікувальна справа»,«Стоматологія», а також підготовки фахівців у клінічній ординатурі зі спеціальностей «Лікувальна справа»,«Стоматологія».

Довідка.

Сьогодні в УжНУ підготовка фахівців ведеться за 43-ма напрямами, 50-ма спеціальностями ОКР «Спеціаліст» та 42-ма спеціальностями ОКР «Магістр». Крім того, у природничо-гуманітарному коледжі університету провадиться підготовка молодших спеціалістів за 8-ма спеціальностями.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.