Новини

В Ужгороді випустили серію пряників із зображеннями міні-скульптур

Пакування пряника з міні-скульптуркою Ференца Ліста

В Ужгороді до Дня туризму випустили серію пряників у спеціальному новому пакуванні із авторськими  зображеннями популярних міні-скульптурок. У цій лінійці –  вісім різних смаків «Закарпатських пряників» і вісім міні-скульптурок: Ференц Ліст, солдат Швейк, професор з окопу, Енді Воргол, Григорій Жаткович, граф Другет, Свободка, закохані Міклош Берчені та Крістіна Чакі. Наразі ця серія лімітована, однак, якщо шанувальникам «Закарпатського пряника» вона сподобається, то її випускатимуть на постійній основі.


Про запуск нової серії пряників із авторськими зображеннями  міні-скульптурок повідомив засновник ТМ «Закарпатський пряник» Олександр Ляхін. За його словами, це спільна робота «Закарпатського пряника» із туристичною агенцією MUSE travel та ужгородською дизайнер кою Ренатою Шетелею.

«Ця серія пряників в упаковці з міні-скульптурками наразі лімітована. Але, якщо вона сподобається любителям пряників, то ми зможемо випускати її на постійній основі.  Кожна коробка – унікальна, це авторські зображення скульптурок, які дуже люблять і туристи, у самі ужгородці. Кожна упаковка присвячена певному персонажу і окремо стилізована. Також це вісім різних смаків пряників», – розповів zaholovok.com.ua Олександр Ляхін.  

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою Енді Воргола

 

Інеса Ізай, керівниця туристичної агенції MUSE travel розповіла zaholovok.com.ua, що авторські зображення ужгородських міні-скульптурок також будуть представлені на сувенірній продукції агенції, вони будуть цікаві як для туристів, так і для місцевих мешканців.

«Присвятили цю серію до Дня туризму і цим самим презентуємо наші авторські малюнки з міні скульптурами, які будуть представлені в нашій сувенірній продукції. Ми обожнюємо ужгородські міні-скульптури, і вважаємо, що це гордість міста, тому зобразили їх в малюнках, які ви зможете зустріти скоро і на наших сувенірних продуктах: це будуть гральні  карти, розмальовки для діток, карти та квест по Ужгороду та інші. Уже з 30 вересня буде в продажу серія нашого улюбленого «Закарпатського пряника» із скульптурками, ми сподіваємось викликати в людей більший інтерес до цих героїв, дізнатись їх історію, шукати їх по Ужгороду, або навіть приїздити з інших міст»,– зазначила Інеса Ізай.

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою "професора з окопу" Федора Шандора

 

Авторка зображень, дизайнерка Рената Шетеля додала, що на нових упаковках пряників від ТМ «Закарпатський пряник» у співпраці з MUSE travel зображені вісім популярних ужгородських міні-скультурок:  Ференц Ліст, солдат Швейк, професор з окопу Федір Шандор, Енді Воргол, Дзвін Свободи (Григорій Жаткович), граф Другет, Свободка, закохані Міклош Берчені та Крістіна Чакі. «Це вісім зображень і вісім різних смаків. Кожна упаковка стилізована під героя міні-скульптурки. Смак пряника теж підібраний відповідно. Планується ще одна цікавинка, пов’язана з пряниками і туризмом на Закарпатті, але це поки секрет», – уточнила zaholovok.com.ua Рената Шетеля.

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою графа Другета

 

Лімітована серія пряників із зображеннями ужгородських міні-скульптурок буде  доступна у продажі із 30 вересня у кав’ярні «Закарпатський пряник» в Ужгороді на вулиці Швабській, 26а. Трохи пізніше лінійка з’явиться і у магазинах-партнерах «Закарпатського пряника».

Нагадаємо, наразі в Ужгороді нараховується близько 60 міні-скульптурок. Першу мініскульптурку в Ужгороді встановили у 2010 році, це був Миколайчик на площі Театральній. Зараз скульптурки розташовані в різних, часто неочікуваних місцях, ужгородці люблять їх знаходити, а туристичні компанії навіть влаштовують квести по місту в пошуку скульпторок.

Фото: Олександр Ляхін

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою Свободки

 

Закарпатський пряник, нова лінійка продукції

 

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою Міклоша Берчені та Крістіни Чакі

 

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою солдата Швейка

 

Пряник в новій упаковці з міні-скульптуркою Григорія Жатковича

 

Закарпатський пряник, нова лінійка продукції

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.