Новини

В Ужгороді вшанували пам’ять учасників Революції Гідності

Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято відважних і сильних людей, які вільні творити своє майбутнє в рідній країні.


У країні, що зараз платить дуже високу ціну за власну незалежність, захищає та утверджує найвищі європейські цінності і повсякчас пам’ятає своїх нескорених Героїв! Зокрема й тих, які вийшли на Софійський майдан. На акцію, котру згодом назвали Революцією на граніті. На Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. В історії становлення і розвитку новітньої України ці події стали одними з ключових.

Безпосередніми учасниками кожної з них були активні молоді люди й студенти. Вони впевнено відстоювали цивілізаційний розвиток України в контексті демократії та її курс на євроінтеграцію.

Тож з нагоди Дня Гідності та Свободи й десятої річниці з дня початку Революції Гідності в обласному центрі Закарпаття вшанували всіх, хто самовіддано захищав і захищає волю й незалежність нашої країни.

До пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність на площі Народній в Ужгороді поклали квіти голова Закарпатської ОДА-начальник ОВА Віктор Микита, голова Закарпатської облради Роман Сарай, представники Молодіжної ради при Закарпатській ОДА, студенти та громадськість.

.

Цього року державне свято проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою до свободи», що утверджує нерозривний зв’язок подій десятирічної давнини – Євромайдану й теперішньої повномасштабної війни.

Закарпатська обласна державна адміністрація
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.