Новини

В Ужгороді відкриють парк світлових фігур «Lights & Dreams» 

18 липня в Боздоському парку Ужгорода відбудеться довгоочікуване відкриття парку світлових фігур «Lights&Dreams», який вже з успіхом пройшов в Україні та за кордоном.


Це справжній тематичний парк ілюмінацій та масштабних світлових інсталяцій, кожна з яких сягає до семи метрів заввишки.  Організатори заходу запрошують всіх бажаючих «поринути в атмосферу чарівного світу, де трапляються дива та здійснюються мрії!». 

Всі фігури проєкту «Lights&Dreams» виготовлені вручну з 50 000 ліхтариків, натурального шовку та спеціальних led-ламп. Вони стануть невід’ємною частиною легендарної історії про паралельний світ, де панують феї, ельфи, дракони та інші магічні істоти. 

«Проєкт вже полюбився мільйонам українців, які мали змогу побачити його в  Києві та Чернівцях. За цей час ми отримали багато захоплених відгуків про нього, більшість наших відвідувачів ділились позитивними емоціями. Сьогодні це наша головна мета-подарувати родинам позитивні враження, а дітям – щасливе дитинство, бо вони на це заслуговують, попри обставини», – каже організатор заходу, керівник компанії Universal Park Денис Погорєлко.

Важливо зазначити, що ліхтарики не споживають багато світла (лише 20 квт на годину) та працюють в енергозберігальному режимі. Окрім ілюмінацій, парк пропонує всім відвідувачам інтерактивні зони дозвілля, зони відпочинку, театралізовані виступи акторів, стилізовані фотозони, прохолоджувальні напої та багато іншого. 

Придбати квитки можна на офіційному сайті Lights& Dreams або на касі Боздоського парку. Подробиці - в Instagram та Facebook заходу. 

Важливо: вхід представникам ЗСУ та людям з інвалідністю I-II групи безкоштовний. Частина коштів з продажу квитків підуть на допомогу ЗСУ.

Адреса: Боздоський парк м. Ужгород  (Слов’янська набережна, 31) 
Часи роботи: щодня з 20:00-22:30 

Вартість квитка: дорослий – 250 грн, дитячий – 200 грн (від 3-14 років).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.