Новини

В Ужгороді відбувся чемпіонат України з водного поло

Другий, фінальний тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2011 р.н. і молодших завершився напередодні в Ужгороді. Ватерпольні баталії із 18 червня тривали у басейні готельно-розважального комплексу «Арізона». Вихідними відбулося нагородження переможців.


Змагалися команди юних спортсменів зі Львова, Ужгорода, Києва, Одеси, Харківської та Дніпропетровської областей. Це ВК «Ужгород», збірна Києва, ВК «Одеса», «Динамо» Ужгород, ДЮСШ ім. А. Дідуха (Львів), СОК «Євроспорт» (Львів), КІВС «Леви» (Львів), збірна Харківської області, ДНУ-Дніпро-Зб., ДЮСШ №21 (Київ), КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (Львів).

У фінальному поєдинку зустрілися дві команди зі Львова – КІВС «Леви» та СОК «Євроспорт». Основний час завершився із нічийним результатом, а переможця визначали у серії пенальті – ним став СОК «Євроспорт».

За бронзу боролися ВК «Ужгород» та «Динамо» Ужгород. Тут також була рівна боротьба. Команда «Динамо» перемогла, випередивши суперників на один гол, йдеться на сторінці Федерація Водного Поло України .

Привітали учасників та переможців й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та начальниця Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук.

ПІДСУМКИ ТУРНІРУ:
1 місце: СОК «Євроспорт» (Львів)
2 місце: КІВС «Леви» (Львів)
3 місце: «Динамо» (Ужгород)
4 місце: ВК «Ужгород»
5 місце: ВК «Одеса»
6 місце: Збірна Києва
7 місце: ДЮСШ ім. А. Дідуха (Львів)
8 місце: КДЮСШ ім. Ю.Кутенка (Львів)
9 місце: ДНУ- Дніпро -Зб. Дніпропетровської області
10 місце: Зб. Харківської області

Ужгородська міськрад

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.