Новини

В Ужгороді проходить засідання міської ради

Сьогднішнє засідання міської ради

Триває чергова сесія Ужгородської міської ради. Після затвердження порядку денного депутати перейшли до розгляду проєктів рішень. Зокрема, звіт про виконання бюджету Ужгородської міської територіальної громади за січень-вересень 2023 року. Про це повідомила пресслужба міськради.


Як ідеться в документі, за 9 місяців цього року у бюджет надійшло 1 млрд 673 560,4 тис. грн, або 103,7% уточненого планового показника, із них до загального фонду – 1 млрд 592 030,2 тис. грн, до  спеціального фонду – 81 530,2 тис. грн.

Надходження до бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 16%. Дохідну частину бюджету територіальної громади міста за питомою вагою складали: 84,2 % – податки, збори та інші платежі, 15,8 % - офіційні трансферти.

У відомстві зазначають, що ознайомитися із детальним звітом можна на офіційному сайті міської ради.

Мер Ужгорода Богдан Андріїв з секретарем міської ради Ігорем Чорнієм

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.