Новини

В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Сергієм Кузнєвим

Полеглому Воїну тепер буде назавжди 48

Ужгород сьогодні віддав шану полеглому захиснику – 48-річному майору, заступнику командира артилерійського дивізіону військової частини А 1556 Сергію Кузнєву. Про це повідомили у пресслужбі міської ради. 


Сергій Анатолійович Кузнєв народився 11 липня 1975 року. Із юнацьких років, які прожив у Криму, мріяв стати офіцером. Народився у сім’ї військовослужбовця, пішов за покликом серця і в 1994 році вступив до Військового інституту сухопутних військ в Одесі, а після закінчення відправився на службу у вже такий рідний Ужгород.

З Сергіє Кузнєвивим прийшли попрощатися чимало людей

Із 1998 по 2007 рік проходив військову службу в лавах Збройних Сил України в гірсько-піхотному батальйоні. Після скорочення звільнився в запас.

Сергій працював у дистрибуційній компанії – співпрацював із усім Закарпаттям. У 2010-му заснував власну справу. А після вторгнення російської федерації та окупації рідного Криму в 2014-му, Сергій Кузнєв, не задумуючись, став на захист Батьківщини. Пройшовши пекло Дебальцевського котла разом із артилерійським дивізіоном, повернувся додому.

похорон захисника

І за покликом серця вирішив допомагати ветеранському простору. Працював у Міністерстві в справах ветеранів України та поєднував цю діяльність із волонтерською. Під час роботи Сергію вдалося започаткувати успішний проєкт «Україна-Норвегія» на Закарпатті та залучати гранти для перепідготовки ветеранів та їх сімей.

Проститися з Воїном прийшли сотні містян

Згодом новим захопленням Сергія стала відеозйомка та пілотування дрона. Це народило проєкт «НадКарпаття» у 2020 році.

Із початком повномасштабного вторгнення Сергій Кузнєв знову став на захист України. У складі 128-ї бригади брав участь у визволенні Херсону, у найпекельніших боях захищав морозну фортецю Бахмут. Вирвавшись у відпустку, Сергій здійснив свою останню мрію – висадив сад, урожай з якого мріяв збирати після перемоги.

3-го листопада 2023 року під час ракетного удару загинув, виконуючи останній наказ.

Поховали захисника із усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.

У Сергія Кузнєва залишилися мати Галина, дружина Наталія та донька Анна.

Вічна пам'ять та шана Герою!

Донечка Сергія Кузнєва Анна

похорон

 

Фото з прощання

Сергій Кузнєв мав багато військових нагород

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.