Новини

В Ужгороді перейменували дві автобусні зупинки

Автобус

Дві автобусні зупинки в Ужгороді отримали нові назви – «вул. Керченська» та «Академія культури та мистецтв». Йдеться про зупинки, які знаходяться на вулицях Собранецькій та Грушевського. Відповідне рішення ухвалили на засідання виконкому Ужгородської міськради у середу, 26 листопада.


За інформацією міськради, автобусну зупинку «СЕС», що на вул. Собранецькій (у напрямку до пл. Корятовича та від пл. Корятовича) змінили на «вул. Керченська». А зупинку «Ужгородський інститут культури та мистецтв» на вул. Михайла Грушевського – на «Академія культури та мистецтв».

«Також члени виконкому надали дозволи на проведення робіт із порушення цілісності обʼєктів благоустрою; скасували технічні паспорти вивісок тощо», – йдеться у повідомленні.

Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.