В Ужгородському вищому комерційному училищі учнів шкіл знайомили з можливостями професій (Фото)

В Ужгородському вищому комерційному училищі учнів шкіл знайомили з можливостями професій  (Фото)

День відкритих дверей провели в Ужгородському вищому комерційному училищі Київського національного торговельно-економічного університету. Учнів випускних класів Кам`яницької та Концівської ЗОШ І-ІІІ ступенів знайомили з можливостями та перевагами тих професій, які можна здобути в навчальному закладі. Також юних гостей поінформували з умовами вступу, навчання, викладацьким складом училища. Учні мали можливість відчути себе повноцінними студентами, адже також ознайомилися з навчальними корпусами та майстернями Ужгородського вищого комерційного училища.

Юрій Лукач, директор Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості зазначив: професії, які можна здобути в училищі є дуже актуальними на ринку праці і з досить високим рівнем заробітної плати. «У всякому разі заробітна плата є вищою, ніж середня по переліку вакансій служби зайнятості. А також вищою загалом на ринку праці в Ужгородському районі. Випускників забирають уже із студентських парт»,- каже Юрій Лукач.

Лідія Гондорчин, директорка училища зауважила, що це не перший захід, який освітній заклад проводить з районним центром зайнятості. «Співпраця нас дуже тішить, адже це допомагає проводити профорієнтацію серед нашої учнівської молоді. На сьогодні ми зрозуміли, що профорієнтаційну роботу треба проводити інакше. Є потреба у кваліфікованих робітниках, і учням треба доносити інформацію про престижність наших професій, - каже Лідія Гондорчин. – Дійсно в країні є потреба кваліфікованих робітників. Сьогодні ми вперше апробуємо тренінг за сучасною системою, де дітей ділять на малі групи. Згодом будемо навчати наших викладачів, які проводитимуть такі тренінги по школах окремо в класах. Це дуже результативно. На жаль, щороку в нас дедалі слабшає набір. Учні йдуть здобувати вищу освіту. Хоча часто випускники з вишів повертаються до нас вже через центр зайнятості, що здобути знання кваліфікованого робітника».

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання