Новини

В Ужгородському скансені відкрили виставку робіт Світлани Кремінь

У Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відкрилася виставка Світлани Кремінь. В експозиції під назвою «Не сезон» представлені 33 картини, виконані олійними фарбами за останні три роки.


Світлана Кремінь закінчила Київський технологічний технікум за спеціальністю «художник-модельєр перукарського мистецтва та декоративної косметики». На виставі Львівському театрі Марії Заньковецької зустріла свою долю – студента із Закарпаття Івана Креміня, молодшого брата нині уславленого поета, Шевченківського лауреата Дмитра Креміня. Іван після навчання у Львівському університеті поїхав працювати до Ужгорода – спочатку на обласне радіо, а далі – на телебачення. Із собою забрав і молоду дружину, уродженку Новоград-Волинського.

З часом Світлана Кремінь стала проявляти серйозну зацікавленість живописом. Перша її виставка відбулася у 2010 році. Далі були вернісажі у Львові, Києві, Пряшеві. На думку мистецтвознавиці Оксани Гаврош. в її мистецтві відчувається щирість та глибокий зміст.

Нині Світлана Кремінь працює художником-гримером Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв, надаючи акторам неповторного образу перед виходом на сцену. В час святкування 75-річчя найбільшого театру області буде засвідчено ще чимало творчих відкриттів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.