В ужгородському скансені провели святковий квест для учнів

В ужгородському скансені провели святковий квест для учнів

 7 грудня до музею завітали учні 7-го класу ЗОШ №4, щоб відчути атмосферу наближення улюблених зимових свят та дізнатися про традиції відзначення свята Миколая на Закарпатті. Окрім того, учні долучилися до бесіди про святого Миколая, про важливість добрих справ у повсякденному житті.


Родзинкою заходу стала квестова екскурсія (до речі, вперше проведена в музеї) «Знайди дорогу до святого Миколая». Музейні співробітники об’єднали дітей у дві команди та запропонували мандрівку старим закарпатським селом, одразу попередивши про те, це буде не проста подорож, а святкова, адже відповідаючи на запитання у хатинках, потрібно відшукати шлях до Миколая.

Зважаючи на зимові погодні умови, до квесту були залучені 11 музейних хатинок-обʼєктів, в кожній з яких дітям було запропоновано відшукати конверти, що містили по 2 запитання. Відповідаючи на них, діти впевнено рухалися від хатинки до хатинки, наближаючись до святого Миколая, що з повною торбинкою цукерок чекав на них у музейній Шелестівській церкві. Миколай не тільки пригощав дітей, але й запропоновував поспівати та нагадав всім присутнім про те, що найбільше щастя в житті – робити добро! Закінчилося свято музейним чаюванням-пригощанням та щирими дитячими посмішками, - пише Закарпатський музей народної архітектури та побуту. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання