В Ужгородському прес-клубі подискутують, чи протистоїть Закарпаття ментальним, культурним, соціальним бар'єрам

В Ужгородському прес-клубі подискутують, чи протистоїть Закарпаття ментальним, культурним, соціальним бар'єрам

 У четвер, 7 листопада, о 15:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться медіа-дискусія «Геть стіну!» Закарпаття межує з чотирма різними європейськими державами. Яким стінам – фактично кордонам, а також ментальним, культурним, соціальним бар'єрами - протистоїть Закарпаття? І як їх можна подолати? Це питання спільно з аудиторією обговорять історики, дослідники процесів євроінтеграції, німецькі та українські журналісти.

 До дискусії долучаться Мирослава Лендьел, доктор політичних наук, доцент УжНУ,  Мар’яна Колодій, директорка Центру ґендерної освіти УжНУ, Мартін Ройтер,  інтегрований експерт із розвитку побратимства Ужгорода та Дармштадта, Тетяна Смріга,  очільниця мистецького центру «Кубло», Дмитро Тужанський, політолог, експерт з українсько-угорських відносин, Ігор Шніцер, доцент, в.о. кафедри модерної історії України та зарубіжних країн факультету історії та міжнародних відносин УжНУ та інші.

 Спеціальна гостя: Ульріке Бутмалоу, журналістка і тренерка з медіа. В центрі її уваги - Східна Європа, Південний Кавказ та Центральна Азія. Як журналіст, вона пише для різних газет, онлайн-порталів та радіостанцій у Німеччині та працює для IDEM (Інститут демократії, медіа та культурного обміну) з питань медіа грамотності, написання матеріалів щодо конфліктних питань, журналістики баз даних, економічних питань, проблем меншини та соціальної сфери, та проводить семінари з теорії та практики якісної журналістики.

  Захід присвячено 30-річчю падіння Берлінської стіни, яка стала символом розділення Європи на Західну і Східну.

  Під час заходу глядачі також ознайомляться з результатами українсько-німецького медіапроекту "Геть стіну - ми будуємо мости взаєморозуміння". Учасники проекту та медіа-тренери розкажуть про те, які соціальні бар'єри вони могли б дослідити, описати, творчо візуалізувати та врешті подолати.

 ***

Медіа-дискусія відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 15.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ    

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання