Новини

В ужгородському ляльковому театрі відбулась прем’єра вистави «Котик і Півник». ФОТО

У неділю, 3 травня, в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбулась прем’єра вистави «Котик і Півник» за Олександром Олесем.

У постановці заслуженого артиста Україні Олександра Куцика на сцені лялькового театру ожили персонажі відомої української народної казки, яких з радістю зустріла малеча.

У репертуарі обласного театру ляльок це не перший спектакль з скарбниці української класичної драматургії для дітей. «По щучому велінню» за п’єсою Марка Кропивницького, «У нашім раї на землі» за поезією Тараса Шевченка – яскраві, характерні вистави, які знайомлять наймолодших глядачів з програмними творами української літератури. У планах Олександра Куцика сценічне прочитання повісті «Фарбований лис» Івана Франка.

У новій постановці задіяно чотирьох акторів – Олену Пишку, Олександра Опіока, Павла Проданюка та Ярославу Яник. Яскраві образи головних персонажів посилює колористичне художнє оформлення вистави (художник – Тетяна Улинець). На відміну від попередніх постановок, режисер і художник відмовились від традиційного українського стилю. Імпресіоністичні декорації, великі ляльки, характерна гра акторі на фоні музики відомого українського композитора В’ячеслава Полянського створюють яскраве дійство, де у казковому садку оживають будь-які мрії і фантазії.

Оксана Гаврош, спеціально для Zaholovok.com.ua, фото автора

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.