В Ужгороді зводитимуть зупинки із торговими павільйонами

На засіданні Ужгородського міськвиконкому погодили сьогодні на виконкомі і розміщення автобусних зупинок у комплексі з торговими павільйонами трьом суб'єктам господарювання.

Йдеться про:

- ФОП Горват Наталії Андріївні по вул. Олександра Грибоєдова (біля УЦМКЛ);
- ФОП Свириді Сергію Васильовичу по вул. Дмитра Вакарова (біля хімічного факультету УжНУ);
- ПП "Атлантбуд – Закарпаття" на пл. Корятовича, 33.

Суб'єкти господарювання мають розробити проектно-кошторисну документацію розміщення автобусних зупинок в комплексі з торговими павільйонами, погодити їх із департаментом міського господарства, управлінням містобудування та архітектури, відповідним органом з охорони культурної спадщини, Управлінням патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції.

Також вони мають отримати паспорти прив’язок тимчасових споруд (павільйонів) в управлінні містобудування та архітектури, дозвіл на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою та укласти договір на користування конструктивними елементами благоустрою з департаментом міського господарства. Після розміщення автобусних зупинок передати їх, а департамент міського господарства має прийняти автобусні зупинки у комунальну власність та облікувати.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання