В Ужгороді знову проведуть слінгопарад

В Ужгороді знову проведуть слінгопарад

Запрошують усіх слінгобатьків та їх діток прийняти участь у заходах, які заплановані в Ужгороді на міжнародний тиждень слінгоносіння, що відзначають з 2 по 8 жовтня.

У середу 4-го жовтня на 11.00, лекція на тему: "Слінгоносіння зимою" проводить слінгоконсультант всеукраїнської асоціації слінгоконсультантів Viktoria Havashi-Trush

Після кожної лекції ви зможете спробувати всі види слінгів за допомогою слінгоконсультанта.

Лекції проводяться в Центр підготовки до народження і виховання дитини "Щаслива сім'я" https://www.facebook.com/TheHappinessCentre2017/ який знаходиться за адресою: площа Театральна 19б (кімната навпроти "Доброграя").

Форма плати за лекцію буде "donation", що з англ. означає пожертвування. Тобто буде скринька, в яку можна буде кинути стільки грошей, скільки вважаєте за потрібне.

Після лекцій можна буде поспілкуватися з консультантами з грудного вигодовування Natasha Felbaba-Kovach та Оксана Лесько Бабіля.

На п'ятницю планують слінгопарад. Об 11:30 учасники збираються у сквері ім. Масарика і всі охочі зможуть поспілкуватися з консультантом з грудного вигодовування Dasha Dyyanych.

О 12-й починається парад, матусі та татусі з дитиною, у будь-якому з видів слінгу, крокують від парка Масарика до Театральної площі.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання