Новини

В Ужгороді зникла Габріела Яцкович. Востаннє її бачили наприкінці грудня (Фото)

Розшукується Габріелла  Яцкович, дівчину востаннє бачили 30 грудня на вулиці Капушанській.  Від дівчини певний час надходили нетипові від неї повідомлення, друзі почали бити насполох. 


Про це повідомляє в групі Ужгород  Anastasiia Petyurenko

Зі слів жінки, того ж дня з номеру Viber Габріелли написали її керівнику, що вона має поїхати в Угорщину до своєї тітки. Нібито, тітка важко захворіла і їй потрібен догляд. Водночас, з її номеру Viber було написано тітці, що вона їде в Єгипет на 14 днів.

До 5 січня з номеру Габріели по Viber її друзі/знайомі, переписувались з нею, запрошували в гості. З номеру Габріели надходили короткі відповіді (не характерні для неї), що вона на відпочинку в Єгипті. Також вона ніби надіслала фото з відпочинку, але без себе. Як було з‘ясовано, світлини завантажені з Інтернету, датовані 2019 роком.  

“Вчора звернулись в поліцію. Впевнена, вони роблять усе можливе. Проте, також просимо небайдужих уважно розгледіти фото та повідомити, бодай, якісь подробиці або свідчення (або в приватні повідомлення, або на 102). Версії «покинула чоловіка/дітей/батьків», «вирішила потайки відпочити одна» до Габріелли не мають жодного відношення, вона дуже відповідальна людина і ніколи так довго не була без зв‘язку”, - пише Anastasiia Petyurenko. 


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.