В Ужгороді Злата Огєвіч дасть свій сольний концерт

В Ужгороді Злата Огєвіч дасть свій сольний концерт

Перший сольний концерт найбільш стильного персонажу української сучасної музики Злати Огнєвіч відбудеться в найпрекрасніший для Ужгорода період року - травні, коли цвітуть сакури, візитна картка закарпатського обласного центру.

Як лише не називають Злату, і найчарівний голос України, і найкрасивішою співачкою, і найвродливіший народний депутат...

Але не зважаючи на всі титули, вона перш за все - суперкласна Артистка.

Якщо Онгнєвіч випускає сингл - то це точно хіт, в неї нема просто "прохідних" пісень. Якщо знімає кліп - то це безумовно яскрава робота, що вдразу набирає мільйони переглядів. Якщо сольний концерт - то це живе шоу, з кращими вітчизняними музикантами.

А що вже точно відрізняє її від інших співачок - це Харизма. Індивідуальний шарм, сильний голос, який не сплутаєш ні з яким іншим, особистий вишуканий стиль у всьому -- у зовнішньому вигляді, у тому як тримати себе на сцені, у манері виконання. Все це складає образ Злати Огнєвіч і всі її досягнення, маленькі і великі - від фінального місця на Євробаченні до дуетів з Монтсеррат Кабальє та Андреа Бочеллі) є наслідком не просто таланту, таланту від Бога, а незламної роботи над собою, любові до своєї справи і поваги до глядача.

Єдиний сольний виступ Злати ОГНЄВІЧ відбудеться 13 травня о 18:00 в драмтеатрі. Квитки у касі драмтеатру без жодних комісій та за посиланням:

https://concert.ua/uk/eventpage/zlata-ognevich-uzhhorod

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...