Новини

В Ужгороді зиму провели рекордом - найбільшим млинцем в Україні

23 лютого в Ужгороді відбулося встановлення рекорду України на найбільший млинець (палачінту). Випікання млинців, які склали в один великий, почалося о 6 ранку і тривало близько 9-ти годин у кафе «Ням-Ням» на проспекті Свободи.

  О 15:00 рекорд зафіксував офіційний представник Книги рекордів України Владислав Лакатош. «До Книги рекордів України надійшла заявка про те, що в Ужгороді хочуть зафіксувати рекорд -- найбільший млинець з творожною начинкою. Експертна рада провела експертну оцінку і визначила, що такого рекорду в Україні ще не було, - прокоментував Владислав Лакатош. – Попередньо заявляли про млинець довжиною 7 м і шириною 3 м. Під час фіксації виявили, що млинець навіть трохи більший: 7,17 м на 3,09 м». 

Фото

На виготовлення млинця пішло чимало продуктів. «150 літрів молока, 160 яєць, 6 кг масла, 75 кг муки,9 літрів олії, 7 кг цукру, 2 кг солі, 45 кг творогу, 2,5 кг какао і стільки ж цукру-пудри, - перераховує Віолетта Бурлака, власниця кафе «Ням-Ням». – Працювали з 6 ранку 6 працівників».

Для рекордного млинця спекли 1000 млинців, які з’єднали начинкою з солодкого сиру. За словами ініціаторів, ідею рекорду виношували давно. А карантин підштовхнув до реалізації задуму. «Хотіли трохи підбадьорити колектив і всіх навколо», - каже Віолетта Бурлака.

Після того, як рекорд зафіксували, млинець почали різати на порції та пригощати усіх охочих. Значну частину солодкого передали організаціям, які забезпечують харчами соціально незахищені верстви.

Фото

Фото

Фото

Фото

  Фото

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.