В Ужгороді журналісти дізнаються про «Переселенську блуканину»

У середу, 25 жовтня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання-гра, на якій журналісти зможуть дізнатися про проект «Переселенська блуканина» - настільну гру, яка викликала гостру дискусію у суспільстві. А також самим стати учасником гри.

Модеруватиме захід Анжела Бабкіна, Радник Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області. У засіданні також візьме участь Маріанна Колодій, соціолог, психолог, директор Центру ґендерної освіти при УжНУ.

Настільну соціальну гру «Переселенська блуканина», присвячену проблемам порушення прав та питанням інтеграції переселенців, було розроблено в рамках програми «Радник з питань ВПО», яка реалізується канадською неурядовою організацією федерального рівня "Stabilization Support Services" за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, 
Зазначена гра – це симуляція досвіду 1,6 мільйона наших співгромадян з числа внутрішньо переміщених осіб. Її було розроблено для кращого розуміння у суспільстві та владі практичних проблем переселенців, подолання низки стереотипів та спростування існуючих "страшилок" про них. Ознайомлення через гру широких верств населення та представників гілок влади з проблематикою ВПО повинно попередити і мінімізувати їх дискримінацію у майбутньому.
Настільна гра складається із майже 80 реальних як позитивних, так й драматичних і дискримінаційних ситуацій, які необхідно подолати родині переселенця на шляху до рівноправ’я у рамках національного законодавства.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...