В Ужгороді жінка намагалася отруїти себе газом

2 березня, у другій половині дня, фахівці аварійно-диспетчерської служби (АДС) Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» отримали повідомлення з вулиці Канальної, 29, що в мікрорайоні Шахта обласного центру: мешканців багатоповерхівки турбував запах газу.

Газовики відразу ж провели інструктаж телефоном, звелівши до їх приїзду відкрити вікна в коридорах і помешканнях та провітрити приміщення. Вже на місці, з’ясувавши вірогідне джерело загазованості, постукали у двері, квартири, що викликала підозру. Одразу ж зауважимо: саме постукали, адже користуватись дзвінком, як і вимикачем з метою запалити світло, ризиковано: газ може вибухнути. Двері, на щастя, відчинили…

- Як з’ясувалося, молода жінка, що орендувала помешкання, надумала використати газ в якості засобу для зведення рахунків із життям, - коментує інцидент старший майстер внутрішньо будинкових мереж Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Галина Голубка.- Конфорки на ПГ-4 ми відразу ж перекрили. За хвилину викликали «швидку», - повідомляє прес-служба ПАТ "Закарпатгаз".

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання