В Ужгороді збудували справжнє пряникове містечко. ФОТО

Сьогодні, 15 грудня, в Ужгороді стартував Перший закарпатський фестиваль пряників. У історико-культурному центрі «Совине гніздо» розмістилося справжнє містечко, збудоване з пряників. Тут і пряникові будиночки, й історичні будівлі, церкви, замки, ліхтарі, магазини, – просто казкове місто, закутане у новорічну атмосферу!

На фестивалі представлені пряники виробників із Закарпаття, також є мед, кава, новорічні подарунки, діє ярмарок хенд-мейду. Після відкриття свята лицарі ордену святого Георгія винесли найстаріший закарпатський пряник із емблемою Ужгорода. Усіх відвідувачів зустрічає казковий персонаж – ведмедик Ферко – солодкий символ Закарпаття. Діє святкова фотозона, смаколики, глінтвейн та гарячі напої пропонує кафе «У Ферка» від Руху підтримки закарпатських військових, можна також спробувати каву по-турецьки, пригоститися у «Велокаві», купити справжній закарпатський мед та подарунки до світ.

Для дітей та дорослих протягом фестивалю будуть проводитися різні творчі майстер-класи, конкурси, також відбудеться благодійний аукціон, на якому можна буде купити пряниковий будиночок і чим допомогти Наталії Пехньо,  яка потребує термінового і дорого вартісного лікування – трансплантації кісткового мозку.

Фестиваль триватиме 15, 16 та 17 грудня.

Більше фото – тут

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання